Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Shitet Benz Cls, 7500 euro

Kontrolloni me shitësin
Vetura,gjejmakina 10/04/2019 421

Përshkrim

Shitet Mercedes Benz Cls 320, nafte, vit prodhimi dhjetor 2006, gjendje shume te mire, 7500 euro
‭+355 69 374 2848‬
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "