Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Agjent i Shitjes

250.00 Euro €
Oferta Pune 11/04/2019 56

Përshkrim

Aplikoni tani per tu bere pjese e platformes me te madhe te shitjes online ne trojet shqiptare.

Dergoni CV ne [email protected] duke perfshire te gjitha njohurite dhe eksperiencat tuaja.

Vetem te perzgjedhurit ftohen ne interviste.
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "