Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Shtëpi private në shitje në Bahçallëk

77000.00 Euro €

Përshkrim

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private në Bahçallëk,
Shtëpia është një ndërtesë e re dy-katëshe me një sipërfaqe totale prej 300 m² (kati i parë, kati i dytë dhe oborri).

Kati I që mund të përdoret si garazh ose magazinë.
Kati II banues përfshin:
– dhomë ndenjeje + kuzhinë
– dy dhoma gjumi
– ballkon
– koridor i bollshëm.

Ka tarracë të izoluar për mbrojtje ndaj lagështirës.
Është mjaft e përshtatshme, pasi ndodhet larg smogut dhe zhurmave.
Ndodhet në një lagje të banuar nga familjarë.

Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "