Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Shtepi private 2+1 ne shitje tek “Ura Dervishbeg”

60000.00 Euro €

Përshkrim

Sun Real Estate ofron per shitje nje hyrje 2+1 ne katin e I-re te nje shtepie private me adrese te Ura Dervishbeg.
Hyrja ka nje siperfaqe totale prej 130 m² ku 70m² jane ndertim dhe 60m² oborr.
Hyrja ndahet respektivisht ne:
– Sallon + Kuzhine
– 2 dhoma
– Banjo

Cilesi te tjera te kesaj prone:
– Ndodhet ne nje zone mjaft te qete,e pershtatshme per familjare.
– Eshte rikonstruktuar vitet e fundit.
– E shtruar e gjitha ne pllake.
– Banjo e re me te gjitha hidrosanitaret.
– Dyert e brendshme prej druri.
– Dritaret dopio-xham.
– Oborr te bollshem per parkimin e nje automjeti.
– E pajisur me hipoteke.

CMIMI 60’000 €
———————————————
Te interesuarit mund te na kontaktojne ne keta numra kontakti: +355666666765 ose +355 22 247570
gjithashtu ne adresen tone te e-mailit: [email protected] Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "