Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Ambient biznesi me qira në Bulevardin Skënderbeu

40000.00 Lek
Dyqane 13/04/2019 8

Përshkrim

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në Bulevardin Skënderbeu, pranë Kinema Millennium.
Ambienti ka sipërfaqe 70 m² dhe ndodhet në katin e dytë.
Cilësitë e ambientit: – ka vetratë të madhe xhami,
– është me pamje nga oborri I kinemase dhe rruga
– ka kondicioner për të gjithë ambientin,
– ka një banjo.
Mund të përdoret për disa lloje aktiviteti, dhe afër ka shumë biznese të tjera të zhvilluara.

Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "