Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Garsoniere me qera prane rrethrrotullimit te Shkozes

14000.00 Lek

Përshkrim

Jap me qera garsoniere te kompletuar

- prane rrethrrotullimit te Shkozes -

Ndertim dhe arredim modern i vitit 2010

Banesa eshe e mobiluar komplet

Mundesi parkimi perballe viles

Cmimi 14.000 leke

Kontakt: 0676404131
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "