Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kurs Turqisht

1000.00 Lek
Te ndryshme 13/04/2019 70

Përshkrim

Nese po kerkoni te mesoni nje gjuhe te re, eshte mundesia e duhur. Ofroj kurse ne gjuhen turke per femije, adoleshente dhe te rritur ne te gjitha nivelet. Kontakto tani: [email protected]
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "