Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj vajze nen 35 per lidhje sekrete

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

Jam 42 i pashem e serioz. Kam jetuar jashte per kohe te gjate dhe jam mire financiarisht. Dua nje vajz simpatike nen 35 per lidhje sekrete. E ndihmoj 200 € ne jave.
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "