Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkojm urgjent Dado

500.00 Euro €
Babysitter ,Dado 14/04/2019 172

Përshkrim

Pershendetje Kerkojm urgjent Dado per vajzat ta binjake te moshes 2 vjet PE!a shum info shkruani nviber APO whatsapp ne Nummer +4917677590443
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "