Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Babysitter

Kontrolloni me shitësin
Oferta Pune 14/04/2019 117

Përshkrim

Kërkoj kujdestare për vajzen time 8 muajsh në zvicer të jeni në moshen 40-58 vjeqare për daten 25 maj për interesim më kontakoni në viber ose wazap 0041762166523
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "