Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Shes Apartament

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

Ap. 1+1, sip. 67.8 m, Kati i pare Banim (i dyti si numertim nisur nga kati 0). I ri , i pabanuar me pare. I pamobiluar.
Me certifikate pronesie.

Çmimi 55600 Euro
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "