Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj djal Pasiv ne Milano

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

Jam nje Djal Aktiv 33 vi sportiv kerkoj nje djal pasiv me Banim ne Milano . Te jet i pashem mashkullor 30 -35 vj.
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "