Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

CMIM OKAZION! Apartament 2+1, 78.9 m2 vetëm 59,000€

59000.00 Euro €

Përshkrim

Apartament 2+1 me sipërfaqe 78.9 m2. Hyrja ka formë holli përreth të cilit janë orientuar kthinat e tij dhe ka një kënd të projektuar enkas për tu përdorur si depo, duke krijuar rrethana lehtësuese për bashkëjetesën në familje.

Ambienti i ditës është i mirësistemuar dhe ka hapësirë të mjaftueshme për gatimin, ngrënien si dhe për një kënd ndënje mjaft të këndshëm.

Falë orientimit nga jug-perëndimi, çdo kthinë e apartamentit ka ndriçim dhe ngrohtësi gjatë gjithë ditës. Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "