Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Apartament 3+1 në shitje, tek “Casa di Milano”

140000.00 Euro €

Përshkrim

Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 3+1 me sipërfaqe 140 m², të ndodhur në katin e VII banim, tek “Casa di Milano”. Apartamenti ndodhet në një zonë të qytetit mjaft të qetë dhe të përshtatshme për banim.
Hapësira e bollshme e apartamentit ofron: -sallon
-kuzhinë
-2 dhoma gjumi
-2 banjo të kompletuara
-3 ballkone.
✔Cilesi të apartamentit: -ballkonet sigurojnë një ndriçim natyror të bollshëm të të gjithë apartamentit
-të gjitha dritaret janë të pajisura me grila
-apartamenti është i shtruar me pllakë
-dhomat e gjumit janë me parket
Apartamenti ofrohet në shitje, pjesërisht i mobiluar.

Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "