Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Apartament 3+1 në shitje në Perash

41000.00 Euro €

Përshkrim

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 në Perash.
Apartamenti pozicionohet në katin e V të ndërtesës me një sipërfaqe prej 86 m².
Përbëhet nga tri dhoma gjumi, dhomë ndenjeje + kuzhinë, një banjo të kompletuar dhe korridor.
Dyshemeja është e shtruar me pllakë, ka dritare plastike dopio xham dhe të pajisura me grilë te jashtme.
Dyert e brendshme janë prej druri dhe dera e jashtme është hekuri dhe e blinduar.
Dhomat janë të gjitha të pajisura me kondicionerë.
Salloni ndahet me vetratë nga aneksi që ndalon ndotjen e ajrit të sallonit gjatë gatimit.
Pallati ndodhet në një zonë të qetë, larg zhurmës dhe pluhurit.

Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "