Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

In search of Wonderland

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

Pershendetje,
Une jam 30 vjec nga Tirana me profesion inxhinier. Per momentin jam ne nje faze te jetes time ku cdo njohje e re eshte e mirepritur. Nese edhe ju keni deshire per njohje te reja me kontaktoni.
Email:[email protected]Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "