Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj mashkull gay

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

Pershendetje! Jam nje vajze lezbike. Kerkoj nje mashkull gay per lidhje serioze fallco per opinion. Kush ka interes real edhe e kupton nje gje te tille te me kontaktoje.
Email: [email protected] Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "