Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Pershendetje

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

Pershendetje Jam Renato nga Fieri, jam i martuar dha familjar ! Jam 35 vjec, biznesmen ..... kerkoj nje femer nga 25 deri ne 35 vjece mundesisht te jete familjare! Do ta ndimoj nga ekonomia, (te dije te ruaj sekretin) me k. [email protected]
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "