Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Ford Focus 1.8 tdci viti 2006,

3200.00 Euro €
Vetura,gjejmakina 16/04/2019 17

Përshkrim

Shitet Ford Focus Motori(CC):1.8L TDCi Tipi Karburantit Nafte Viti Prodhimit 2006 Transmisioni Manuale 176,000 km Ngjyra e Jashtme Gri e erret Ngjyra e Brendshme e erret Gjendja Motorike Dhe Xhenerike Shume Te Mir Me Dogane Te Paguar Vendodhja:Autostrada DR-TR km 13, Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "