Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

[email protected]

Kontrolloni me shitësin
Vajzat kerkojne djem 16/04/2019 4257

Përshkrim

Do doja te njifja dike sekret per te dal ng monotonia. Mosha e tij 30-40.pa impenjime thjesht te kalojm mire. Te jet serioz jo rob qe nuk ka me cfar te merret
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "