Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

AGStudio.al ofron dizenjim profesionalë për aktivitetin tuaj personal apo të kompanisë suaj.

50.00 Euro €
Sherbime biznesi 17/04/2019 39

Përshkrim

Ne jemi agjensi Dizajni & Prodhimi e cila ka 11 vite që është prezente në tregun shqiptar. Ne jemi krenar për sukseset qe kemi arritur si edhe në aftësinë për të ofruar zgjidhje inovative.
Shembujt tanë më të mirë janë:

• Zhvillim të plotë të markave
• Strategji fituese dhe inovative
• Parapërgatitje për shtyp “Prepress”
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "