Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Jam kujdestare per femije

600.00 Euro €
Babysitter ,Dado 19/04/2019 252

Përshkrim

Kerkoj te punesohem si kujdestare per femije
Jam vet prind dhe Kam eksperienc me femijet.
Me kontaktoni ne viber/wp +33692913746
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "