Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj te njihem me studente

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

Jam Arsimi nga Prizreni 33 vjec, me biznes ne Tirane! Kerkoj te njihem me nje studente ekonomiste ose juriste per ti ofruar mbeshtetje financiare dhe profesionale. Me shkruani ne adresen: [email protected] Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "