Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Apartament 3+1 në shitje te Kryqëzimi i Degës

66000.00 Euro €

Përshkrim

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 me sipërfaqe 120 m².
Apartamenti ndodhet në katin e IX të banimit në një pallat te Kryqëzimi i Degës.
Përbëhet nga tri dhoma gjumi, 2 banjo dhe një ballkon.
Shitet i pamobiluar.

Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "