Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

KERKOJ TE BLEJ FRIGORIFER TE VOGEL DHE DOLLAP

3000.00 Lek
Frigorifere 20/04/2019 46

Përshkrim

DUA TE BLEJ NJE FRIGORIFER E VOGEL DHE DOLLAP.
VETEM NE TIRANE. TE PERDORUR DHE ME CMIM TE LIRE.
KUSH KA NE SHITJE JU LUTEM ME KONTAKTONI NE EMAIL
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "