Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj nje zonjush

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

Pershendetje, kerkoj nje Femer per lidhje serioze
Jeton ne Gjermani
Jam 44vj deshira ime esht qe te takoj nje zonj vetem per qellime serioze
Ajo te Jet prej.koshes 33deri 40vj Ju mirpres
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "