Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

MENAGJER SHITJE NE SHQIPERI

Kontrolloni me shitësin
Oferta Pune 20/04/2019 76

PërshkrimAplikoni tani duke derguar CV ne [email protected] me te gjitha njohurite dhe eksperiencat tuaja te meparshme.
Vetem te perzgjedhurit ftohen ne interviste! Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "