Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Takim tr xvajzat

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

Pershendetje
Dua te njofe nje vajze nga tr per momente te bukura cdo gje sekrete kam makine private etj
Ju pres flm Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "