Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Apartament

1200.00 Euro €

Përshkrim

Shitet apartament me sip. 118m2, me certifikate pronesie, ne katin e 5 e pajisur me dy ashensore dhe me
pamje nga mali i Dajtit. Apartamenti ndodhet prane Ministrise se Jashtme, pallati tek stacioni i autobusit te

Cmimi 1200€ m2 i diskutueshem.
Numri telefonit; 0695750486
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "