Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Shtëpi private për shitje në Dërgut

80000.00 Euro €

Përshkrim

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private të ndodhur në Dërgut.
Prona ka sipërfaqe totale 230 m² nga ku 100 m² është ndërtim.
Shtëpia përbëhet nga: – salloni + kuzhina
– dy dhoma gjumi
– një banjo.
Cilësitë e shtëpisë: – ka dritare duralumini
– e shtruar me pllakë
– fasada e jashtme është e restauruar.

Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "