Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Takim sekret

Kontrolloni me shitësin
Vajzat kerkojne djem 24/04/2019 10518

Përshkrim

Jam nje vajze 30 vjec, e martuar dhe e merzitur nga jeta martesore. Kerkoj dike per tu zbavitur. Kam vetem nje kusht, qe burri im te jete i pranishem dhe te shikoje.
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "