Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Shitet Volvo S80 ne qendje perfekte 0697952380

3400.00 Euro €
Vetura,gjejmakina 25/04/2019 24

Përshkrim

Makina eshte ne gjendje perfekte nga te gjitha anet. motor nafte 2.4 common rail shume ekonomik. kambio automatike, lekure. Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "