Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkohet shitese butiku

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

Kerkohet shitese butiku. Me ose pa eksperience. Puna eshte me turne paradite dhe mabsdite.
Mosha deri 20-30 vjec. Kontakto nr me poshte 355695310989 Tirane.
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "