Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkohet shites per Maqedonin dhe Kosoven

1.00 Euro €
Te ndryshme 26/04/2019 74

Përshkrim

Keqi Grup Shpk me vendodhje ne Tirane kerkon shites per zonen e Maqedonise dhe Kosoves per produkte si carcafe,jorgane,mbulesa tavolinash. Te interesuarit te dergojne CV ne email : [email protected] ose te kontaktojne ne tel : +355692040910
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "