Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Puppies franceze Bulldog

falas
Kafshe shtepiake 27/04/2019 41

Përshkrim

Puppies franceze Bulldog për adoptim. Ato janë të regjistruara plotësisht me dokumentet e AKC këtu, brezi i 5 gjeneratave, vaksinimi i parë i kryer, i mbushur plotësisht deri më sot, 4 javë sigurimi falas. Temperamenti i bukur dhe shenjat e mrekullueshme dhe ngjyra. Socializuar me fëmijët. Pëlqen kohën e lojës dhe përqafon. Ato janë të kontrolluara nga Vet, të shtëna të plota, mikro-chipped, gazeta të pastërta, garanci shëndetësore 1 vjeçare! Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "