Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Shiten mobilet

Kontrolloni me shitësin
Mobilje 29/04/2019 26

Përshkrim

Te nderuar nese jeni te interesuar te gjeni mobile te bajtuar por te ruajtur ejani dhe na kontaktoni do bejm qe ju te jeni te kenaqur me qmim qe do ja bejm na kontaktoni ne viber +38649122915 ju mirpresim Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "