Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Shitet Apartament 2+1

75000.00 Euro €
Te ndryshme 02/05/2019 22

Përshkrim

Shitet Apartament 2+1 ne kat 5 te nje pallati te ri 6katesh, nuk eshte kati i fundit, ka 2dhoma gjumi, 2ballkone, 2tualete me dritare, kuzhine, 1korridor, eshte me orientim jug lindje, ndodhet ne nje zone te qete. Apartament shitet i mobiluar dhe eshte i shtruar pjeserisht me parket. Zona ne te cilen ndodhet apartament i ka te gjitha facilitet afer dhe ndodhet afer bulevardit te ri, gjithashtu ka ndricim natyral ne cdo dhome. Siperfaqja eshte 107 meter katror dhe cmimi fiks eshte 75000euro. Rruga Siri Kodra ne Tirane. cel 0674786680 Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "