Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Radiolog

Kontrolloni me shitësin
Oferta Pune 03/05/2019 23

Përshkrim

Poliklinika me vendndodhje ne qender te qytetit te Trentos, per nje zgjerim stafi, kerkon mjek Radiolog te specializuar ne radiologji diagnostike, me eksperience shumevjecare ne ekografi te brendshme (abdominale, indeve te buta dhe muskujve skeletor), rezonancë magnetike (RMN), tomografi aksidentale kompjuterizuar (TAK), mamografi.
Orari: Nga e hena ne te premte (me kohe te plote)
Kerkohet njohuri shume e mire e gjuhes italiane.
Kontrati i punes: Freelancer
Vendndodhja: Trento (Itali)

To apply please submit your resume at:
[email protected]
www.jobinalbania.com
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "