Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj burre

falas
Te ndryshme 03/05/2019 386

Përshkrim

Quhem Vali jetoj ne Tirane dhe kerkoj burre per lidhje serioze. Dua qe personi te kete para dhe te jete ne gjendje te mire ekonomike. Te kete shtepi dhe makine. Ju lutem kush eshte i interesuar te me kontaktoje ne numrin 069 537 7770.
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "