Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Takime ne Tirane 100€

100.00 Euro €
Vajzat kerkojne djem 04/05/2019 3197

Përshkrim

Jam 25 vjece ne tr kush deshiron te kaloje disa momente kenaqesie kundrejt nje pagese simbolike 100€/ ore me kontaktoni ne whats up ne nr 0682126717 Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "