Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj te punesoj kamarier

18000.00 Lek
Oferta Pune 06/05/2019 52

Përshkrim

Pershendetje
Kerkoj te punesoj kamarier ne bar kafe te kompleksi kika 2 te komuna e parisit
Kerkohet te kete eksperienc dhe aftesi te mira komunikimi.
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "