Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Babysitter

600.00 Euro €
Babysitter ,Dado 06/05/2019 330

Përshkrim

Jam nje vajz 22 vjece. Jam e martuar. Kam mbaruar studimet e larta per edukatore. Kam 3 vite eksperience me femijet ne kopshte. Jam shum e dashur me femijet dhe serioze ne pun. Gjithashtu bashk me bashkeshortin jemi mesuar kercimi per femije dhe te rritur. Dua te punoj si babysitter ne Gjermani.
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "