Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Vuno

60.00 Euro €

Përshkrim

Miresevini ne Vuno.
Jepet shtepi e kompletuar me te gjitha kushtet per pushimet juaj me relxuse.

Shtepia 1+1.
Me 1 dhome gjumi me krevat dopjo, plus krevat tek nese deshironi..
1 dhome prytje me kuzhine te kompletuar (TV, Radio, A/C, Espresso Coffee Machine, Frigorifer, etc).
Pamje ne peizazh pa fund.

Per me shume na kontaktoni. Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "