Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

dhoma plazhi në ksamil

15.00 Euro €
Dhoma plazhi 08/05/2019 225

Përshkrim

disponojmë dhoma plazhi në ksamil për sezonin turistik ,Dhomat janë me kushte super të mira çmimet fillojnë nga 15 deri në 60 dhe përfundojnë 15 euro. Përfshihet fjetja nëse dëshironi kemi dhe ushqimi në ambientet e restorantit që ndodhet në kat të parë .Obiekti ndodhet 350m nga deti me pamje prej tij. Për më shumë informacion mund të kontaktoni në viber ose waçap në 0696353746.
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "