Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kapanon me qira tek ish-Parku

1500.00 Euro €
Magazina me qera 09/05/2019 12

Përshkrim

Sun Real Estate ofron me qera një kapanon tek zona e Ish-parkut, kjo pronë përbëhet nga dy kate dhe ka një sipërfaqe totale prej 900 m²; ku 800 m² janë ndërtim si dhe pjesa e mbetur 100 m² është oborr.

* Kapanoni përbëhet nga:
– Kati I + Kati II
– 2 banjo
– Dhoma për zyra

* Cilësi të kësaj prone:
– I shtruar i gjithi në pllakë
– Ndodhet në rrugë kryesore dhe ka lidhje me
unazën e qytetit
– Është i përshtatshëm për çdo lloj aktiviteti, si
fabrikë, ekspozitë, zyra, magazinë etj.
– Ka një sistem elektrik 3-fazor
– I rikonstruktuar në vitin 2012 sipas
standarteve më të larta

Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "