Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Apartament 1+1 për shitje në Rus

2900000.00 Lek

Përshkrim

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 të ndodhur në Rus.
Apartamenti ka sipërfaqe 55 m² dhe ndodhet në katin e tretë (III).

Përbëhet nga: – kuzhina
– dhoma e gjumit
– banjo
– ballkon

Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë
– ka dritare duralumini të pajisura me grila
– ballkoni ofron pamje nga rruga kryesore
– banjo e kompletuar me hidrosanitaret e duhura

Apartamenti ofrohet për shitje i arreduar.

Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "