Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Apartament 1+1 në shitje në Rus

30000.00 Euro €

Përshkrim

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me sipërfaqe 65 m², pranë shkollës “10 Korriku” në Rus.
Apartamenti ndodhet në katin e tretë të pallatit dhe ofron një dhomë gjumi, një sallon, një banjo dhe një ballkon.
Shitet pjesërisht i mobiluar dhe zotëron dokumentacion të rregullt.

Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "