Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Shtëpi dy-katëshe në shitje në Bushat

13000000.00 Lek

Përshkrim

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 2-katëshe në qendër Bushat, 13 km nga Shkodra.

Shtëpia është ndërtim i pas viteve ‘90 dhe është e restauruar kohët e fundit.
Ka 300 m² ndërtim dhe 2000 m² truall.

Kati i parë dhe i dytë përbëhen secili nga 3 dhoma gjumi, sallon, banjo dhe ambient gatimi.
Gjithashtu ka 2 depo + stallë të pozicionuara në ambientin pranë pronës.
Ndërtesa është në kushte optimale dhe e pajisur me të gjitha elementet e nevojshme bashkëkohore.
Dritaret janë PVC me grila të vendosura në 2018, ka kondicioner dhe pajisje hidrosanitare cilësore.
Disponon hipotekë të rregullt.

Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "