Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Dyqan me qira në Perash

40000.00 Lek
Dyqane 13/05/2019 47

Përshkrim

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me sipërfaqe 62 m², të pozicionuar në katin përdhesë në Perash, Bulevardi Mehmet Pashë Plaku.
Dyqani është i shtruar me parket dhe ka një banjo.
Është i pajisur me vetratë xhami.

Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "