Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

JEPET ME QERA

340.00 Euro €

Përshkrim

Jepet ap.me qera 2+1.95m.kt.3.prane kompleksit Delijorgji.ap.eshte i mobiluar,mobilim i ri.parket.kondic.me pamje nga lindja.uje drita axhensor 24h.jemi individ jo ashensi.nr tel.0697538509.cm.340euro
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "